Aukce SK Slavia Praha

Výtěžek ze všech slávistických aukcí poputuje na léčbu leukemie u dětí ve FN Motol. Pomáhejte s námi dětem, spolu jsme silnější! www.slavia.cz.
Charitativní aukce na podporu slávisty na vozíčku fotka

Charitativní aukce na podporu slávisty na vozíčku

36letý Jakub je velkým slávistickým fanouškem. Kvůli dětské mozkové obrně a spastické kvadruparéze je bohužel upoután na invalidní vozík s tím, že mu nemoc znemožňuje jakoukoliv práci. Je tak plně odkázán na péči jeho matky, která má sama zdravotní komplikace. Jakub se svým handicapem bojuje a snaží se předejít nutnosti nastoupit do ústavní péče. Rádi bychom Jakubovi přispěli možnosti důstojného života v domácím prostředí. Proto jsme připravili aukci o dres z této mistrovské sezony podepsaný všemi hráči. Lidé se zdravotním postižením čelí ve svém životě zásadním problémům týkajících se zaměstnání, bydlení, vhodné lékařské péče a podpory. Tito lidé potřebují naši pomoc, pojďme zmírnit jejich břemeno. Na jejich životech záleží.


Dobročinná aukce VIP vstupenek na Slavia – Inter Milán fotka

Dobročinná aukce VIP vstupenek na Slavia – Inter Milán

Dražíme 2 VIP vstupenky v kategorii A na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Interem, navíc k tomu přidáme dvě zápasová trička a šály Slavia Inter a exkluzivní soukromou prohlídku Slavia Museum mimo otevírací dobu pro 2 osoby. Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Dobročinná aukce klasických vstupenek na Slavia – Inter Milán fotka

Dobročinná aukce klasických vstupenek na Slavia – Inter Milán

Dražíme 2 klasické vstupenky na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Interem, navíc k tomu přidáme dvě zápasová trička a šály Slavia Inter z Fanshopu a 2 klasické vstupenky do Slavia Museum. Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Dobročinná aukce podepsaných triček z vítězného DERBY fotka

Dobročinná aukce podepsaných triček z vítězného DERBY

Dražíme 11 triček, které měli hráči při nástupu v derby na Letné. Aukce každého trička začíná na 91 korunách, neboť 91x jsme vyhráli slavné pražské derby! Každé tričko je podepsané hráčem, a navíc v případě zájmu vítězného dražitele dopíše na tričko hráč exkluzivní věnování. Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Dobročinná aukce kšiltovky Jindřicha Trpišovského z vítězného DERBY fotka

Dobročinná aukce kšiltovky Jindřicha Trpišovského z vítězného DERBY

Dražíme kšiltovku Jindřicha Trpišovského, se kterou odtrénoval vítězné derby na Letné, které skončilo 3:0. Aukce kšiltovky začíná na 294 korunách, neboť se jednalo o 294. pražské derby! Kšiltovka je podepsaná trenérem, a navíc v případě zájmu vítězného dražitele dopíše na kšiltovku exkluzivní věnování. Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Dobročinná aukce VIP vstupenek na Slavia – Barcelona fotka

Dobročinná aukce VIP vstupenek na Slavia – Barcelona

Dražíme 2 VIP vstupenky v kategorii A na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Barcelonou, navíc k tomu přidáme dvě zápasová trička a šály Slavia Barcelona a exkluzivní soukromou prohlídku Slavia Museum mimo otevírací dobu pro 2 osoby. Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Dobročinná aukce klasických vstupenek na Slavia – Barcelona fotka

Dobročinná aukce klasických vstupenek na Slavia – Barcelona

Dražíme 2 klasické vstupenky na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Barcelonou, navíc k tomu přidáme dvě zápasová trička a šály Slavia Barcelona z Fanshopu a 2 klasické vstupenky do Slavia Museum. Prosíme všechny účastníky dražby, aby se účastnili jen v případě, že jsou ochotní danou částku skutečně zaplatit. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Dobročinná aukce VIP vstupenek na Slavia – Dortmund fotka

Dobročinná aukce VIP vstupenek na Slavia – Dortmund

Dražíme 2 VIP vstupenky v kategorii A na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Dortmundem, navíc k tomu přidáme 2 trička a 2 šály Slavia Dortmund z Fanshopu a exkluzivní soukromou prohlídku Slavia Museum mimo otevírací dobu pro 2 osoby. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Dobročinná aukce klasických vstupenek na Slavia – Dortmund fotka

Dobročinná aukce klasických vstupenek na Slavia – Dortmund

Dražíme 2 klasické vstupenky na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Dortmundem, navíc k tomu přidáme 2 trička a 2 šály Slavia Dortmund z Fanshopu a 2 klasické vstupenky do Slavia Museum. Celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.


Poslední příhozy